Ar oro valytuvai išoruoja oro koronavirusus?

Do air purifiers remove coronaviruses from the air?

Su koronavirusu ir jo poveikiu mūsų sveikatai esame susidūrę jau daugiau nei metus. Natūralu, kad tai kėlė klausimą, kaip apsisaugoti nuo šio labai užkrečiamo viruso. „Stadler Form“ pasirūpino, kad „Roger“ oro valytuvas galėtų filtruoti koronavirusus išbandyti nepriklausomoje laboratorijoje - ir rezultatai buvo labai įtikinami. Visi trys Roger šeimos oro valytuvai per trumpą laiką drastiškai sumažina SARS-CoV-2 viruso apkrovą ore.

Ką faktiškai reiškia terminai koronavirusas, SARS-COV-2 ir COVID-19?

Svarbu atskirti tris su koronavirusu susijusius terminus, ty koronavirusą, COVID-19 ir SARS-CoV-2, ir teisingai juos vartoti. Oficialus dabartinio koronaviruso pavadinimas yra SARS-CoV-2, kuris sutrumpintas kaip sunkus ūminis kvėpavimo sindromas, koronavirusas 2. Virusas yra kamienas iš koronavirusų šeimos. Kita vertus, COVID-19 yra viruso sukelta liga: pavadinime „CO“ yra „corona“, „VI“ - „virusas“, o „D“ - „liga“.

KORONAVIRUSO INFEKCIJA ORI

Daugeliu atvejų žmonės gali užsikrėsti SARS-CoV-2 virusu per orą tiek lašelių infekcija, tiek virusu užterštais aerozoliais. Viruso dalelės išsiskiria į orą, kai kalbate ir čiaudite, bet ir paprasčiausiai kvėpuodami ir iš jo. Tie virusai skraido ore ir po tam tikro laiko taip pat gali nusėsti ant paviršių. Jei virusus iš oro tiesiogiai ar praėjus tam tikram laikotarpiui įkvepia kiti šalia esantys žmonės, jie gali užsikrėsti virusu.

Virusinė apkrova ore yra labai didelė, ypač uždarose patalpose, kuriose ventiliacija bloga. Reguliarus, dažnas vėdinimas gali trumpam sumažinti viruso koncentraciją. Tačiau tai neturėtų būti vienintelė priemonė, naudojama koronavirusams mažinti patalpose, nes ji nėra ypač efektyvi. Be kitų žinomų infekcijos prevencijos priemonių, tokių kaip socialinio kontakto ribojimas, socialinis atsiribojimas, medicininės veido kaukės dėvėjimas ir reguliarus rankų plovimas, oro valytuvas taip pat gali pagerinti apsaugą. Galingas oro valytuvas gali sustabdyti koronaviruso plitimą pašalindamas virusus iš oro, taip sumažindamas viruso koncentraciją ir kartu su ja infekcijos riziką.

Mes pasirūpinome, kad mūsų tris mobiliuosius Roger BIG oro valytuvus nepriklausomoje laboratorijoje išbandytų Airmid Didžiojoje Britanijoje, kad įsitikintume jų veiksmingumu nuo koronaviruso. Tai reiškia, kad „Stadler Form“ oro valymo įrenginiai buvo patalpinti į 28,5 m3 tūrio bandymo kamerą kiekvienu atveju, kai jie buvo įjungti ir palikti veikti 60 minučių. Bandymo laikotarpiu ir po jo buvo išmatuota viruso apkrova ore. Po 1 valandos buvo nustatyta, kad Rogeris little  ir Rogeris įspūdingu 99,3% sumažino kameros oro virusinę apkrovą. Roger big - Stadler Form oro valytuvas biurui ir kitoms didelėms patalpoms, kurių plotas yra iki 104 m2, net pasiekė ne mažiau kaip 99,9% valymo našumą. Todėl „Stadler Form“ yra viena iš pirmųjų asmeniniam naudojimui skirtų oro valymo įrenginių gamintojų, įrodžiusių savo prietaisų veiksmingumą nuo koronaviruso.

MS2 virusų kiekio mažinimas naudojant oro valymo įrenginį Roger big iš Stadler Form (x ašis = laikas minutėmis, y ašis = viruso apkrova ore%)

Teste naudojamas MS2 virusas yra RNR virusas, pavyzdžiui, SARS-CoV-2 virusas. Dėl savo aerozolio savybių, panašių į žmogaus virusų, dėl savo gyvybingumo ir atsparumo dezinfekcijai, MS2 virusas paprastai naudojamas oro valymo bandymuose kaip panašaus dydžio virusų pakaitalas *. Kadangi buvo įrodytas mažesnių MS2 virusų kiekio sumažėjimas, galima daryti išvadą, kad didesni SARS-CoV-2 virusai taip pat sumažėtų bent jau tuo pačiu mastu.

ROGERIS IR ROGERIS LITTLE PAŠALINA 99,3% VISŲ KORONAVIRUSŲ, KAD DIDELIS ROGERIS BIG NEI 99,9% SARS-COV-2 VIRUSŲ

ROGERO ORO VALYTUVAI IŠ STADLERIO FORMOS VIRUSŲ MAŽINIMUI

Visa Roger oro valytojų šeima gali padėti per trumpą laiką smarkiai sumažinti koronavirusų koncentraciją ore. Norėdami užtikrinti, kad patalpų oras būtų išgrynintas net negrįžus namo, su Roger ir Roger big taip pat turite galimybę kontroliuoti oro kokybę per programą ir, jei oro kokybė blogėja, pradėti oro valymą.

Skaityti kitą

Healthy climate for healthy children